[personal profile] vin_o_321
Оригинал взят у [livejournal.com profile] olga_den_f в Чому Грузія - так, а Україна - зайдіть пізніше
*
З приводу відкладеної заявки про безвізовий режим для України.

Спочатку нам говорили: "Проголосуйте за безвізові закони". Проголосували. Після законів подумали і сказали: "Ні, законів мало, давайте ще й електронні декларації". З деклараціями в загальних рисах розібралися, і з'явилася ще одна вимога: "Давайте почекаємо до референдуму про асоціацію в Голландії". Чекаємо.

Я особисто дуже чекаю. Ось в числі перших я отримав біометричний паспорт і чекаю режиму без віз. Розумію, що чекати буду довго, навіть якщо з'ясується, що жителі Голландії люблять Україну сильніше, ніж дочку Путіна разом з мільярдами, вкраденими у росіян і відправленими в західноєвропейські банки.

Скасування віз це якась, висловлюючись мовою героя детективного серіалу, "дурилка картонна", морквина для біжить осла.

Дистанція між українським паспортом і европогранічніком не скоротшала. Чому? На мій погляд, відповідь проста й очевидна.

Країні, в якій йде війна, візи ні за що не скасують. Ті, хто мріє про скасування віз хай подивляться правді в очі. Чі захочуть європейці, щоб з'явився ризик безвізового в'їзду в мирні країни "денеров" з українськими паспортами, всяких ненадійних хлопців, які звикли вирішувати питання зі зброєю в руках. Тисяча кілометрів неконтрольованої кордону з Росією теж ніяк не сприяє позитивному вирішенню європейців щодо скасування віз.

Загалом, треба взяти під контроль кордон, а для цього треба війну виграти - такий на сьогодні алгоритм безвізової програми. Хоч одна людина повірить, що це станеться в 2016 році році?

Andriy Tsaplienko, Facebook.


Profile

vin_o_321

March 2016

S M T W T F S
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
131415 16 171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 12:16 am
Powered by Dreamwidth Studios