[personal profile] vin_o_321
Оригинал взят у [livejournal.com profile] olga_den_f в У Європарламенті прагнуть отримати право звільняти українських міністрів.
*
Депутат Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський заявив, що в Україні має бути особливий урядовий офіс, який відповідатиме за реформування і гармонізацію законодавства згідно з нормами Євросоюзу, і матиме право звільняти "неефективних" міністрів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" Дмитро Шульга :

Яцек Саріуш-Вольскі, євродепутат від Польщі, про те, що треба зробити Україні для ефективного реформування і гармонізації законодавства до норм ЄС:

1. Сильний урядовий офіс, під прем'єр-міністром, з 300-400 кваліфікованих працівників.
2. Цей Офіс має перевіряти всі урядові законопроекти на відповідність законодавству ЄС.
3. Цей Офіс має мати право "тероризувати" міністерства з тим, щоб виконувати План імплементації Угоди про асоціацію.
4. Невиконання Плану тим чи іншим міністерством має призводити до відставки міністра - у Польщі це не було прописано ніде, але фактично це всі розуміли.
5. Парламент має погодити з урядом (угода/меморандум між прем'єром і спікером) спеціальну пришвидшену процедуру розгляду урядових законопроектів, спрямованих на виконання УА. Зокрема, має бути обмежене право депутатів подавати поправки до законопроектів - через вимогу певної кількості депутатів для того, щоб внести поправку.
‪#‎UkrWeekinEP‬ Nataliya Hnydiuk Mykola Kuzio Denys Chernikov Iryna Gerashchenko Остап Семерак

============================================

Як повідомляв "Обозреватель", за словами президента Європарламенту Мартіна Шульца, ЄС потрібна стабільна Україна :

Європейському союзу необхідна стабільна Україна, а Україні для підвищення стабільності потрібна солідарність ЄС.

Про це в ході спільного брифінгу зі спікером Верховної Ради України Володимиром Гройсманом сказав президент Європарламенту Мартін Шульц, передає 112 канал.

Шульц зазначив, що дуже радий зустрічі з представниками і главами фракцій українського парламенту, а також представниками національних парламентів інших країн.

"Наша співпраця - нова сторінка в історії парламентського співробітництва. Такого проекту ще не було. Тому я дуже вдячний моєму колезі пану Гройсману і пану Пету Коксу, який працює на Європарламент вже багато років. Сьогодні він передав нам звіт українською та англійською мовами, в якому сформував свої оцінки, аналіз і пропозиції на подальшу роботу. Я подякував йому за цей звіт. Я очікую, що рекомендації пана Кокса будуть виконані. Це означає, наша співпраця буде продовжуватися. ЄС необхідна стабільна Україна, а для підвищення стабільності, Україні потрібна солідарність ЄС", - сказав він.


Profile

vin_o_321

March 2016

S M T W T F S
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
131415 16 171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 08:38 pm
Powered by Dreamwidth Studios