[personal profile] vin_o_321
Оригинал взят у [livejournal.com profile] olga_den_f в "У Януковича предрекли его возвращение в Украину в качестве президента". А чому так може статися ?
*
І нічого дивного. Мояхатаскраєвці тихо і впевнено перемогли. Не даремно кажуть, що : "Найбільший злочин у світі - то людська байдужість". А в нас байдужих людей ой як багато.

Маленька купка ідіотів у Раді творить " бєспрєдєл ", а мільйони байдужих мояхатаскраєвців тихо спостерігають, жують соплі і терплять. Про гідність ніхто і не згадує, мало того, вони ще й пальцем біля скроні покрутять, якщо почують що хтось про людську гідність розмови почне. Мояхатаскраєвці на майдани не виходять взагалі, або без "толку" не виходять, а виходять тільки з "толком" - тобто за гроші. А гроші хто платить ? Та тіж ідіоти, які мають на меті лиш досягнення своїх особистих цілей.

От і виходить, що ніби і майдани були, а змінами на краще і не пахне, а все через те, що за гідність людську стояло там людей зовсім не багато, зате багато людей стояли там за гроші. От і вибороли вони щасливе життя для тих хто їм платив, а сами отримані копійки вже давно проїли, а тепер сидять у лайні і не розуміють, чому ж те щастя на голову їм не падає.

По тій же причині з'являються ось такі новини :

"Беглый экс-президент Украины Виктор Янукович, который сейчас находится в Ростове-на-Дону, планирует вернуться в Киев в ранге главы государства.

Отвечая на вопрос о том, часто ли экс-президент передвигается по Ростову-на-Дону или больше по территории коттеджного городка, Сердюк сказал: "Не располагаю информацией о частоте и пунктах передвижения. На сегодняшний день в международном розыске он отсутствует и может свободно передвигаться по миру".

"До сих пор существует угроза его жизни, обусловленная нежеланием ГПУ и МВД расследовать дело о покушении и привлекать к ответственности совершивших его преступников. У него есть намерение вернуться в Украину и для этого будут предприниматься правовые шаги. Янукович с себя полномочий президента не слагал и не самоустранялся от руководства страной. Процедура отстранения клиента с должности была проведена с грубым нарушением Конституции Украины. Нельзя было производить данную процедуру не в порядке импичмента, а постановлением Верховной Рады", - подчеркнул адвокат Януковича".


Profile

vin_o_321

March 2016

S M T W T F S
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
131415 16 171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 08:32 pm
Powered by Dreamwidth Studios