[personal profile] vin_o_321
Оригинал взят у [livejournal.com profile] olga_den_f в Політична казочка про Зайчика і Корупціонерів.
*
зайчик

... рішив якось Госдепівський Полковник корупцію в Україні побороти. Викликав до себе злих супергероїв - Відьмака, Термінатора, Супергея і Марті Макфлая. Та й каже їм:

- Таємну операцію пропоную вам, панове. Прокляття з Української Влади зняти. Нам некроманти з Зони-51 повідомили, що воно з дев`яностих тягнеться, коли Кучма з Кравчуком ядерного арсенала на Золото Полуботка виміняли, та на ватіканських рахунках усе приховали. За те прокляли українську владу Мертві Запорожці. І відтоді хто до влади в Україні не дорветься - одразу краде, хабарі бере та статки-маєтки на тещу і братову записує. Тому ми ,щоб прокляття зняти, депутатів усіх рад та чиновників всіх адміністрацій, од районної до президентської на цю ніч на стадіоні Олімпійський замкнемо. І як за ніч нічого не вкрадуть то видамо по центнеру норвезьких королівських облігацій кожному, договір у нас такий. А ви пильнуйте, щоб ніц не спиздили. А як побачите, що не годні - то ось вам чарівна шкляна куля. Розіб`єте - і буде вам підмога.

Зібралися супергерої, зайшли на стадіон та й встали на варту. Годину стоять, другу пантрують, а на третю - вдарила північ. І перетворилися Українські Можновладці на Захланних Зомбі. Кинулися врізнобіч - і давай відкати брати, землю відводити, тендери відривати та заводи рейдерити. Відьмак руки рубає, Термінатор з кулемета стріляє, Супергей канчуком по залупах лупцює, Макфлай коричневими бомбами з воздуха обстрілює - нічо не помага, крадуть халамидники.

Билися герої годину, билися другу, протрималися третю. Але зламався у Відьмака меч, стерся у Супергея нагай та луснув у Термінатора кулемет. Засумували супегерої, впали від утоми та й кулю на останок розбили.

Аж тут грюкнули ворота, прочинилися, дихнули вогнем пекельним і вийшов на поле маленький зайчик у фраку, циліндрі та з портфелем. Сів посеред поля на стільчик та й каже:

- Доброго дня, шановні Корупціонери. Будьмо знайомі - я ваш Піздєц.

- Хто? - перепитали Захланні Зомбі.

- Міжнародний аудит - відповів Зайчик. - Осьо в мене є список. А в ньому - хто що вкрав, хто на кому нажився, на кого записав і де ці гроші заховані. Я вам щаз швиденько прочитаю.

І всі хто потрапив в той список перетворилися на щурів та втекли через північний кордон.

Так за одну ніч населення України зменшилося на третину, а бюджет зріс вдесятеро.

А президент однієї сусідньої країни отримав 10 мільйонів нових виборців та нового ордена від РПЦ.

Вовчик Сірий, Facebook.


Profile

vin_o_321

March 2016

S M T W T F S
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
131415 16 171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 07:54 pm
Powered by Dreamwidth Studios